چاپ کردن این صفحه

نشست هم اندیشی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در فارس برگزار شد

01 بهمن 1397
(0 رای‌ها)
نویسنده :  

نشست هم اندیشی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی فارس با حضور احمد مداحی دبیر این ستاد؛ آیت الله دژکام نماینده ولی فقیه در استان و رؤسای ادارات تبلیغات اسلامی فارس برگزار شد.

 

به گزارش تبیان فارس به نقل از روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان فارس، نشست هم اندیشی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور احمد مداحی دبیر ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، آیت الله دژکام نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شیراز، حجت‌الاسلام مهرابی مدیرکل تبلیغات اسلامی استان، رؤسا ادارات در اداره کل تبلیغات اسلامی شیراز برگزار شد.

مداحی دبیر ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در این نشست گفت: دشمن به دنبال عقب کشیدن ملت از بدنه انقلاب و بریدن توده های مردم از نظام است و یکی از کارهایی که انجام می دهد تحت فشار قرار دادن مردم و ایجاد نارضایتی هاست.

وی عنوان کرد: دشمن می خواهد مردم را از انقلاب نا امید کند، رسانه هایشان مطالب منفی علیه نظام تولید می‌کنند و به‌عنوان سرگرا به بقیه سایت ها و شبکه های فضای مجازی انتقال می دهند و آنان مطالب را توزیع می‌کنند.

مداحی افزود: یکی دیگر از راهکارهای دشمن پاشیدن بذر تردید در فضای مجازی است که به صورت لایه ای عمل می‌کنند و فضای ذهنی نسلی که انقلاب را ندیده، هدف قرار داده و ذهن را تخریب می‌کنند. باید در فضای رسانه ای فعال تر عمل کنیم و سواد و ادبیات رسانه را بیاموزیم و آموزش دهیم.

دبیر ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تصریح کرد: حرکت ما به سمت قله و این امیدآفرین است و در راه رسیدن به قله سختی وجود دارد. ترسیم مسیر قله و حرکت دادن ملت به سمت قله بر عهده سازمان تبلیغات و خصوصاً روحانیون معزز است.

وی گفت: دشمن در فضای مجازی می خواهد مردم را از حرکت به سمت قله باز دارد. باید تا جایی که می‌شود با ایجاد امید و نشاط در جوانان و نوجوانان حرکت به سمت قله را هموار کنیم. جوان دوست دارد قله را فتح کند، باید راه صحیح به قله رسیدن را به آنها بیاموزیم و در راستای جذب حداکثری جوانان و نوجوانان تلاش کنیم و نگذاریم نیروهای حزب اللهی دچار انفعال، بی تفاوتی و سکوت شوند.

گفتنی است این نشست در سه بخش، کارکنان با سخنرانی مدیرکل و معاون فرهنگی، رؤسای ادارت با سخنرانی آیت الله دژکام و احمد مداحی برگزار شد.

0 نظر 492 بازدیدها
سید حبیب نوری

مهندس سید حبیب نوری،دانش آموخته رشته مهندسی فناوری اطلاعات و کارشناس ارشد سیستم های اطلاعاتی پیشرفته

طراحی،مدیریت و پشتیبانی تبیان اداره کل تبلیغات اسلامی استان فارس

آخرینها از سید حبیب نوری

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده میکنیم.ادامه استفاده شما از کوکی ها نشان رضایت شماست. جزئیات بیشتر...