چاپ کردن این صفحه

قشر روحانیون بیشترین شهید را تقدیم انقلاب کردند

29 دی 1397
(0 رای‌ها)
نویسنده :  

حجت‌الاسلام مهرابی: شهیدان چگونه بودن و چگونه زیستن و چگونه اندیشیدن را در جامعه نهادینه کردند و قشر روحانیون بیشترین شهید را تقدیم انقلاب کردند.

 

به گزارش تبیان فارس به نقل از روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان فارس، حجت‌الاسلام محمدصادق مهرابی مدیرکل تبلیغات اسلامی فارس در مراسم یادمان شهید علی بازیار گفت: شهیدان چگونه بودن و چگونه زیستن و چگونه اندیشیدن را در جامعه نهادینه کردند.

وی با بیان این پرسش که آنان چه می دیدند و چه می خواستند و چه می گفتند اظهار داشت: وقتی کتاب وصیت شهدا را ورق می زنیم زیبایی ها را می بینیم که جز در فرهنگ شهید و شهادت هیچ جا یافت نمی شود. شهیدانی که وقتی از اسارت می ترسانندشان پاسخ و پیامشان پیام سالار شهیدان است که هیهات من الذله.

مدیرکل تبلیغات اسلامی فارس ادامه داد: امروز کشورمان را تهدید می‌کنند غافل از اینکه کازرون و شهرهای کشورمان پر از جوانانی چون شهید بازیار است. آری نمی دانند که شعار جوانان چون سالار شهیدان و هزاران شهید دیار کازرون این است که اگر دین پیامبر جز با کشته شدن من پابرجا نمی ماند پس ای شمشیرها مرا دریابید.

حجت‌الاسلام مهرابی تصریح کرد: حرفهای امروز همرزمان شهید عزم روحانیون را در حماسه دفاع مقدس نشان می داد روحانیونی که به نسبت جمعیتش بیشترین تعداد شهید را در بین اقشار مختلف تقدیم انقلاب کرده است.

وی در پایان سخنان خویش اظهار داشت: شهیدان نیز در محضر این علما تلمذ کرده اند و از این روست که مداد علما افضل از خون شهیدان دانسته شده است.چون او شهید تربیت می‌کند و شهید در مکتب او تعلیم می بیند.

0 نظر 388 بازدیدها
سید حبیب نوری

مهندس سید حبیب نوری،دانش آموخته رشته مهندسی فناوری اطلاعات و کارشناس ارشد سیستم های اطلاعاتی پیشرفته

طراحی،مدیریت و پشتیبانی تبیان اداره کل تبلیغات اسلامی استان فارس

آخرینها از سید حبیب نوری

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده میکنیم.ادامه استفاده شما از کوکی ها نشان رضایت شماست. جزئیات بیشتر...